24pay
24pay
24pay

O spoločnosti 24pay

Sme slovenská firma so zázemím úspešnej FSM GROUP (doposiaľ známej ako Skupina DOXX) zo Žiliny. Pomáhame podnikom všetkých veľkostí a typov uspieť podľa ich vlastných predstáv. Presadzujeme ľudové – JEDNODUCHÉ služby (jedna zmluva, jedna implementácia) v oblasti digitálnych platieb. Individuálnym prístupom prinášame komplexné riešenia, ktoré pomáhajú našim klientom zvýšiť tržby, získať nových klientov a vyhnúť sa zbytočným nákladom, či rizikám.

Spoločnosť 24pay je platobná inštitúcia regulovaná Národnou bankou Slovenska, a má oprávnenie (č. ODB-8835-5/2012) poskytovať platobné služby podľa § 2 ods. 1 písm. e) zákona č. 492/2009 Z. z. o platobných službách, a to prijímanie platobných operácií.

Platobná brána

Ak ste vlastníkom alebo správcom e-shopu, webového portálu či online služby, poskytneme Vám flexibilitu pri voľbe bezhotovostných platobných metód. Využite  výrazné zjednodušenie správy platobných procesov, ušetrite čas a finančné prostriedky. Koncovým zákazníkom umožňujeme realizovať platby z pohodlia domova s dôrazom na bezpečnosť a rýchlosť. Webovým developerom ponúkame podporu pri implementácii platobnej brány do prostredia e-shopov a možnosť aktívne spolupracovať na ďalšom produktovom vývoji.
Zistiť viac
Platobná brána 24pay - mobil aj desktop

Najnovšie články zo sveta
financií

Vianočné online nakupovanie - muž

Bezpečné vianočné online nakupovanie

Vianoce sú obdobím radosti, darčekov a online nakupovania, ktoré sa každý rok teší väčšej obľube. S jeho rastúcou popularitou rastie však aj riziko podvodov a zneužitia platobných kariet cez internet. Prinášame vám niekoľko tipov, ktoré môžu pomôcť vašim zákazníkom nakupovať cez internet nielen pohodlne, ale aj bezpečne.
Čítať viac
Platba kartou cez POS terminál

Udržte si zákazníkov vďaka moderným POS terminálom

Efektívne a bezpečné spracovanie platieb je v dnešnom, rýchlo sa rozvíjajúcom svete, nevyhnutnosť. K zmene platobných zvyklostí výrazne prispela aj pandémia, ktorá urýchlila prijatie nových technológií aj prechod z hotovostných na bezkontaktné platby. Spotrebitelia si na nich nielen zvykli, ale aj obľúbili. Aj preto by mala mať každá prevádzka, ktorá si chce udržať zákazníkov, možnosť platiť bezhotovostne. Prečítajte si o výhodách POS terminálov 24pay.
Čítať viac
Zobraziť viac článkov
usercross