24pay
24pay
24pay

O spoločnosti 24pay

Sme slovenská firma so zázemím úspešnej FSM GROUP (doposiaľ známej ako Skupina DOXX) zo Žiliny. Pomáhame podnikom všetkých veľkostí a typov uspieť podľa ich vlastných predstáv. Presadzujeme ľudové – JEDNODUCHÉ služby (jedna zmluva, jedna implementácia) v oblasti digitálnych platieb. Individuálnym prístupom prinášame komplexné riešenia, ktoré pomáhajú našim klientom zvýšiť tržby, získať nových klientov a vyhnúť sa zbytočným nákladom, či rizikám.

Spoločnosť 24pay je platobná inštitúcia regulovaná Národnou bankou Slovenska, a má oprávnenie (č. ODB-8835-5/2012) poskytovať platobné služby podľa § 2 ods. 1 písm. e) zákona č. 492/2009 Z. z. o platobných službách, a to prijímanie platobných operácií.

Platobná brána

Ak ste vlastníkom alebo správcom e-shopu, webového portálu či online služby, poskytneme Vám flexibilitu pri voľbe bezhotovostných platobných metód. Využite  výrazné zjednodušenie správy platobných procesov, ušetrite čas a finančné prostriedky. Koncovým zákazníkom umožňujeme realizovať platby z pohodlia domova s dôrazom na bezpečnosť a rýchlosť. Webovým developerom ponúkame podporu pri implementácii platobnej brány do prostredia e-shopov a možnosť aktívne spolupracovať na ďalšom produktovom vývoji.
Zistiť viac
Platobná brána 24pay - mobil aj desktop

Najnovšie články zo sveta
financií

Click to Pay už aj v 24pay

Click to Pay je nová platobná metóda v ponuke 24pay. Vďaka možnosti uložiť si svoju platobnú kartu v digitálnej podobe uľahčuje zákazníkom platby kartou.
Čítať viac
Platobná karta, more

Sprievodca bezpečnými platbami v zahraničí

Ako na bezpečné platby v zahraničí bez zbytočných poplatkov. Prečítajte si naše tipy a triky na dovolenku bez zbytočných finančných starostí.
Čítať viac
Zobraziť viac článkov
usercross