24pay
24pay
24pay

Aktuality
zo sveta
e-commerce

Najnovšie články

Platba kartou cez POS terminál

Udržte si zákazníkov vďaka moderným POS terminálom

Efektívne a bezpečné spracovanie platieb je v dnešnom, rýchlo sa rozvíjajúcom svete, nevyhnutnosť. K zmene platobných zvyklostí výrazne prispela aj pandémia, ktorá urýchlila prijatie nových technológií aj prechod z hotovostných na bezkontaktné platby. Spotrebitelia si na nich nielen zvykli, ale aj obľúbili. Aj preto by mala mať každá prevádzka, ktorá si chce udržať zákazníkov, možnosť platiť bezhotovostne. Prečítajte si o výhodách POS terminálov 24pay.
Čítať viac

Novinka - Click to Pay

Na Slovensko prichádza služba Click to Pay, ktorá výrazne zjednoduší a urýchli platby na internete. Ide o bezpečnú platobnú metódu založenú na inteligentnom zabezpečení. Nakupujúci už nebude musieť vypĺňať údaje zo svojej platobnej karty.
Čítať viac
Logomark 24pay

Príbeh 24pay

Sme spoločnosť, v ktorej sa vyspelé technológie stretávajú s ľuďmi, aby sme našim klientom poskytovali potrebné a výkonné riešenia. Vo finančných službách táto odvaha často znamená zamerať sa na zložitosti alebo komplikácie, ktoré sú typické len pre finančné produkty. Našou snahou je prekonávať očakávania klientov a viesť Slovensko k bezpečnej forme bezhotovostných platieb.
Čítať viac
usercross