24pay
24pay
24pay

Pridaj sa
k nám

Aktuálne pracovné ponuky

Skvelá príležitosť pre študentov

Si študent VŠ a chceš pracovať popri štúdiu a získať praktické skúsenosti v oblasti obchodu a digitálnych platobných riešení? V 24pay dávame príležitosť aj študentom. Do nášho tímu aktuálne hľadáme komunikatívnych kolegov - študentov s prirodzeným záujmom o inovácie, digitálne riešenia, Fintech oblasť a e-commerce.
Čítať viac

Obchodný zástupca

Do nášho tímu aktuálne hľadáme kolegu na pozíciu obchodný zástupca pre celé Slovensko. Si zameraný/á na výsledky? Baví ťa prekonávať ciele a vyhrávať? Zaujímajú ťa digitálne riešenia, Fintech oblasť, e-commerce a nové technológie s globálnou perspektívou? Klikni na Čítať viac a dozvieš sa o ponuke.
Čítať viac

Obchodný zástupca - hunter

Do nášho tímu aktuálne hľadáme kolegu na pozíciu obchodný zástupca - hunter pre Bratislavu. Si zameraný/á na výsledky? Baví ťa prekonávať ciele a vyhrávať? Zaujímajú ťa digitálne riešenia, Fintech oblasť, e-commerce a nové technológie s globálnou perspektívou? Klikni na Čítať viac a dozvieš sa o ponuke.
Čítať viac
Aktuálne nemáme otvorené žiadne pracovné ponuky

V prípade záujmu nám neváhajte zaslať Váš životopis na e-mailovú adresu: personalne.sl@doxx.sk. Vaše teoretické a praktické skúsenosti posúdime a vhodného kandidáta pozveme na osobný pohovor.

usercross