24pay
24pay
24pay

Click to Pay

Online platby budú vďaka Click to Pay čoskoro ešte jednoduchšie

Na Slovensko prichádza služba Click to Pay, ktorá výrazne zjednoduší a urýchli platby na internete. Ide o bezpečnú platobnú metódu založenú na inteligentnom zabezpečení. Nakupujúci už nebudú musieť vypĺňať údaje zo svojej platobnej karty.

Potrebujeme ďalšiu službu pre platby na internete, keď máme Apple Pay a Google Pay?

Aj keď Click to Pay funguje na podobnom princípe ako Apple Pay alebo Google Pay, odlišuje sa predovšetkým tým, že nie je viazané na konkrétnu značku zariadenia alebo operačný systém. Jeho výhodou je, že sa môže používať v akomkoľvek zariadení. Ide teda o alternatívu, ktorá by mala osloviť predovšetkým používateľov, ktorí z akýchkoľvek dôvodov nevyužívajú spomenuté riešenia od Apple či Google. Zároveň je toto riešenie vhodné ako doplnok k Apple Pay, ktorý v prípade Windows počítačov nie je možné používať.

pexels greta hoffman 7674831 300x200 - Click to Pay

Ako to funguje?

Zákazník sa zaregistruje do služby, pridá do nej svoju platobnú kartu a pri platení na internete zvolí ako spôsob platby Click to Pay. Zákazníkovi sa následne zobrazia uložené platobné karty, čo zrýchli celý proces platenia. Stačí ak si vyberie uloženú kartu a nič viac už nemusí zadávať. Digitálny obraz karty sa v zariadeniach aktivuje automaticky. Kartu už nebude potrebné brať do ruky a zákazník zaplatí na pár kliknutí u ktoréhokoľvek zapojeného obchodníka.

Banky budú priamo vo svojich aplikáciách klientom navrhovať, aby svoje karty jednoducho zaregistrovali do tejto služby. Spotrebitelia budú môcť aj naďalej zaregistrovať svoje karty tiež pri prvej platbe cez Click to Pay prípadne manuálne - registráciou priamo do služby mimo procesu platenia.

Click to Pay čoskoro aj v rámci riešenia od 24pay

Platiaci zákazníci stále viac preferujú rýchle a jednoduché platby a obľúbenosť Google Pay a Apple Pay významne rastie. Predpokladáme, že to nebude inak ani pri tejto službe, preto usilovne pracujeme na tom, aby sme už čoskoro túto službu doplnili do našej ponuky.

Prehľad platobných metód a praktických funkcií Platobnej brány 24pay nájdete tu.

usercross