24pay
24pay
24pay

Príbeh 24pay

Náš príbeh siaha až do roku 1990, kedy začal svoje podnikanie zakladateľ FSM GROUP, doposiaľ známej ako Skupina DOXX, Milan Šmehyl. Okrem 24pay sú súčasťou skupiny aj firmy z oblasti zabezpečovania zamestnaneckých benefitov, tipovania, či hotelových služieb: fpoho (známa ako DOXX - Stravné lístky), DOXXbet, Boutique Hotel Dubná Skala****, Codium a ďalšie.

pexels startup stock photos 7096 1024x683 - Príbeh 24pay

Platobným riešeniam sa v 24pay venujeme už od roku 2012, kedy sme získali licenciu na poskytovanie platobných služieb. Odvtedy sa v 24pay snažíme neustále inovovať a prinášať moderné, jednoduché a spoľahlivé riešenia pre e-commerce.

V 24pay pomáhame uspieť podnikom všetkých veľkostí a typov podľa ich vlastných predstáv. Preto sa neustále snažíme zlepšovať a prinášať moderné, jednoduché a spoľahlivé riešenia v oblasti bezhotovostných platieb.

Našou víziou je prekonávať očakávania klientov pri všetkých službách, ktoré poskytujeme.

V mori ponúk rôznych finančných služieb sme niečo ako špecializovaná predajňa, kde si klienti naplnia všetky svoje digitálne potreby. Naše platobné riešenia boli vyvinuté tak, aby pomáhali firmám:

  • zvyšovať tržby,
  • získavať nových klientov
  • a eliminovať zbytočné náklady či riziká.

Okrem služieb v oblasti online platieb sa v 24pay zaujímame aj o spoločenskú zodpovednosť. Prostredníctvom Nadácie DOXX podporujeme rozmanité dobročinné projekty, komunity a športové talenty. Medzi najznámejšie z nich patrí: Žilinská nadácia Lúč, Nezisková organizácia Návrat, Centrum Náruč, či Detská tour Petra Sagana a ďalšie.

DNES PLATOBNÁ BRÁNA, ZAJTRA APPKA S VIACERÝMI FUNKCIAMI

Sme spoločnosť, v ktorej sa vyspelé technológie stretávajú s ľuďmi, aby sme našim klientom poskytovali potrebné a výkonné riešenia. Vo finančných službách táto odvaha často znamená zamerať sa na zložitosti alebo komplikácie, ktoré sú typické len pre finančné produkty. Našou snahou je prekonávať očakávania klientov a viesť Slovensko k bezpečnej forme bezhotovostných platieb.

Spoločnosť 24pay reguluje Národná banka Slovenska. Má oprávnenie poskytovať platobné služby a to prijímanie platobných operácií.

usercross