24pay
24pay
24pay

Príbeh 24pay

Príbeh 24pay sa začal písať založením Skupiny DOXX, ktorej sme súčasťou. V roku 2002 túto skupinu založil aktívny a športovo založený podnikateľ Milan Šmehyl. Okrem 24pay pod túto skupinu patria aj firmy z oblasti zabezpečovania zamestnaneckých benefitov, tipovania, či hotelových služieb: DOXX - Stravné lístky, DOXXbet, a ďalšie.

pexels startup stock photos 7096 1024x683 - Príbeh 24pay

Začiatky 24pay siahajú do roku 2012, kedy sme získali povolenie na poskytovanie platobných služieb, čím sme výrazne prispeli k spusteniu unikátneho live tipovania sesterskej firmy DOXXbet. Odvtedy sa v 24pay snažíme neustále inovovať a prinášať moderné, jednoduché a spoľahlivé riešenia pre e-commerce.

Spoločnosť 24pay reguluje Národná banka Slovenska. Má oprávnenie poskytovať platobné služby a to prijímanie platobných operácií.

Okrem služieb v oblasti online platieb sa v 24pay zaujímame aj o spoločenskú zodpovednosť. Prostredníctvom Nadácie DOXX podporujeme rozmanité dobročinné projekty, komunity a športové talenty. Medzi najznámejšie z nich patrí: Žilinská nadácia Lúč, Nezisková organizácia Návrat, Centrum Náruč, či Detská tour Petra Sagana a ďalšie.

DNES PLATOBNÁ BRÁNA, ZAJTRA APPKA S VIACERÝMI FUNKCIAMI

Sme spoločnosť, v ktorej sa vyspelé technológie stretávajú s ľuďmi, aby sme našim klientom poskytovali potrebné a výkonné riešenia. Vo finančných službách táto odvaha často znamená zamerať sa na zložitosti alebo komplikácie, ktoré sú typické len pre finančné produkty. Našou snahou je prekonávať očakávania klientov a viesť Slovensko k bezpečnej forme bezhotovostných platieb.

usercross