24pay
24pay
24pay

Udržte si zákazníkov vďaka moderným POS terminálom

Zaobstarajte si POS terminál a zákazníci od vás nebudú odchádzať z dôvodu, že nemajú pri sebe hotovosť.

Efektívne a bezpečné spracovanie platieb je v dnešnom, rýchlo sa rozvíjajúcom svete, nevyhnutnosť. K zmene platobných zvyklostí výrazne prispela aj pandémia, ktorá urýchlila prijatie nových technológií aj prechod z hotovostných na bezkontaktné platby. Spotrebitelia si na nich nielen zvykli, ale aj obľúbili. Aj preto by mala mať každá prevádzka, ktorá si chce udržať zákazníkov, možnosť platiť bezhotovostne.

POS 2 683x1024 - Udržte si zákazníkov vďaka moderným POS terminálom

Výhody POS terminálov

Šetria čas aj náklady

S POS terminálom sa vyhnete chybám, vandalizmu alebo prípadným krádežiam hotovosti. Okrem toho vám pomôže znížiť náklady na prepravu či uchovávanie hotovosti.

Všetky transakcie prehľadne na jednom mieste

Hotovostné platby sa zložitejšie sledujú, čo ponúka priestor pre spreneveru. Vďaka platobným terminálom môžete mať prehľad o všetkých transakciách vždy k dispozícii v digitálnej podobe. Viete ich tak jednoducho sledovať či analyzovať.

Flexibilita

Nezáleží, akú máte prevádzku. Okrem štandardných pultových POS terminálov sú dnes na trhu aj prenosné zariadenia. Tie majú svoju batériu, vlastnú tlačiareň aj pripojenie. Vďaka tomu sa výborne hodia do reštaurácií pre platby pri stole, na cesty pre taxi alebo kuriérov a dokonca aj do stánkov na kúpaliská, festivaly a vianočné trhy.

Prečo POS terminál od 24pay

Rýchle spracovanie platieb

Terminály Verifone Engage sú najrýchlejšími terminálmi dostupnými na Slovensku. Priemerný čas transakcie od priloženia karty alebo zadania PIN je pri ethernetových termináloch pod 2,5 sekundy. Pri mobilných GPRS/3G je to približne 3,5 sekundy.

Bezpečnosť

Všetky POS terminály v ponuke 24pay spĺňajú povinnú PCI certifikáciu, ktorá je dôkazom ich spoľahlivosti a bezpečnosti.

Variabilita

S našimi terminálmi dokážete prijímať všetky najrozšírenejšie druhy kariet, vrátane stravovacích, aj tých v mobile.

POS 3 1024x768 - Udržte si zákazníkov vďaka moderným POS terminálom
Efektivita

POS terminály 24pay si môžete prepojiť s účtovnými programami a pokladničnými systémami ALTO Slovakia, MK Soft, Ventus, NRSYS, Tangram, PORTOS, iKelp a ďalšie.

Peniaze na účte hneď

Vaše peniaze budú pripísané štandardne v nasledujúci deň od prijatia transakcie.

Transparentné a férové podmienky

U nás platíte len jeden mesačný poplatok, ktorý zahŕňa služby spojené s užívaním POS terminálu. Na jednom zariadení môžete mať viac firiem (tzv. multi TID), vďaka čomu nemusíte platiť poplatky za viaceré zariadenia.

Okrem toho prvých 6 mesiacov u nás za službu "POS terminál 24pay" neplatíte.
Extra servis pre vás

Platobný terminál vám radi bezplatne doručíme a pomôžeme vám ho spustiť. Aj po jeho spustení sme vám k dispozícii 7 dní v týždni vždy od 7:00 do 22:00.

V ponuke 24pay nájdete POS terminály s množstvom rôznych funkcií. Pri ich výbere by ste mali zohľadniť predovšetkým oblasť podnikania, spôsob využívania a možnosti pripojenia v danej prevádzke.

Ak sa neviete rozhodnúť, nechajte nám kontakt pre nezáväznú ponuku. Spolu vyberieme zariadenie, ktoré sa pre vaše potreby hodí najviac. Radi vám pripravíme ponuku s transparentnými a férovými podmienkami bez potreby zmeny účtu.

usercross