24pay
24pay
24pay

Click to Pay už aj v 24pay

Bezpečné platby pár kliknutiami

Popularita platieb kartou cez Apple Pay a Google Pay každým rokom rastie. Potvrdilo sa to aj v našom prieskume realizovanom v apríli tohto roka agentúrou MN Force. Tento spôsob platby uprednostňuje 18 % z opýtaných, čo je o 5 % viac oproti prieskumu z apríla 2023. Preto sme sa rozhodli aj my rozšíriť našu ponuku platobných metód o novinku - Click to Pay.

Click to Pay je nová platobná metóda vytvorená kartovými spoločnosťami. Uľahčuje zákazníkom platby kartou, vďaka možnosti uložiť si svoju platobnú kartu v digitálnej podobe. Funguje na podobnom princípe ako Google Pay a Apple Pay. No na rozdiel od nich nie je viazaná na konkrétnu značku zariadenia alebo operačný systém.

Ako Click to Pay funguje?

  1. Zákazník si vyberie platobnú metódu.
  2. Pri prvej platbe si vytvorí účet zadaním a uložením údajov z platobnej karty, vyplnením e-mailu a tel. čísla.
  3. Štandardne dokončí platbu.
  4. Pri ďalšom nákupe vyplní e-mail a následne zadá jednorazový kód
    zaslaný na e-mail a tel. číslo.
  5. Vyberie si uloženú kartu a dokončí platbu.
platobna brana click to pay 3 - Click to Pay už aj v 24pay

Pri ďalších nákupoch platobná brána automaticky navrhne prihlásenie a použitie uloženej karty. Zákazník už nemusí opakovane zadávať číslo svojej karty a zaplatí jednoducho pár kliknutiami.

Ide o maximálne bezpečný spôsob platby. Pri nákupe nedochádza k zdieľaniu citlivých údajov o platobnej karte. Využíva štandardy a špecifikácie od EMVCo, ktoré poskytujú rýchle a bezproblémové nakupovanie.

Momentálne touto platobnou metódou zaplatia držitelia platobných kariet VISA. O rozšírení aj pre platobné karty Mastercard vás budeme informovať.

S Click to Pay poskytnete vašim zákazníkom ničím nerušený zážitok z nakupovania.
Viac informácií sa dozviete aj v našom staršom blogovom článku Click to Pay.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme aj telefonicky na tel. č. +421 911 025 039.

usercross